Pořiďte si 4G LTE fotopast a zabezpečte tak svůj majetek

Hledáte fotopast, která by byla schopná skvěle ochránit váš majetek? V tom případě zvažte pořízení takzvané 4G LTE fotopasti. Díky jejím vlastnostem totiž symbolizuje ideálního adepta pro tuto funkci. Zajímá vás více informací?

Moderní a rychlý modem

Fotopasti 4G LTE se pyšní moderním a rychlým modemem, který má přístup do nejrychlejší 4G LTE sítě. Právě tato funkce popisované fotopasti staví na přední příčky na poli fotopastí. Díky takovému modemu jsou fotopasti schopné přenášet snímky s minimální kompresí, minimálním zpožděním a zároveň ve vysokém rozlišení. A tyto fotopasti nezůstávají jen u snímků, přenášet zvládnou i videa.

Skvělá čitelnost fotografií

Zmíněné vlastnosti naznačují, že kvalita fotografií je poměrně vysoká. Díky tomu se taková fotopast perfektně hodí pro zabezpečení majetku. Vysoká čitelnost fotografií totiž pomáhá snadnější identifikaci případného pachatele. A její využití najdete i v případě, že si fotopast pořizujete za účelem monitoringu zvěře.

Vyberte si špičkovou 4G LTE fotopast

Na trhu 4G LTE fotopastí prozatím nenajdete velké množství modelů. Některé modely například sice mají 4G modem, na druhou stranu však neumí posílat video, a i kvalita snímků není dostačující.

Doporučit lze značku ScoutGuard, která patří mezi opravdovou špičku na trhu. Zejména její model ScoutGuard MG984-30mHD. Ten se pyšní vysokým rozlišením fotografií o velikosti až 30 MPx. U tohoto modelu dále oceníte i FullHD video se zvukem a technologie FOXraw a FOXmove. Za zmínku dále stojí i vysoký dosah čidla. Fotopast zaznamená pohyb až na vzdálenost 25 metrů, v noci poté na 20 metrů.

Více informací o fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *