Pražská Michle může být váš nový domov

Čtvrť Michle s novými byty je skvělým místem pro život a má k tomu všechny možné předpoklady. Najdete tu zkrátka úplně všechno. Klid, skvělou zábavu, výhody městského bydlení ale také nádhernou přírodu v okolí. Rezidence Hadovitá se nachází v ideální poloze od centra město. V místě, kde nic není daleko, ale zároveň vás nic nebude rušit. Jistě vás překvapí moderní design, jež se proplétá s vesnickým jádrem Michle.

Rezidence Hadovitá

V rezidenci Hadovitá v současnosti vznikají ty nejnovější byty v Praze 4. Děje se tak přímo na Michelské stráni. Kde získala ulice svoje zajímavé jméno? Zejména díky tomu, že se ve stráni klikatí do nápadného hadovitého tvaru. Nedostane vás ale pouze svým názvem. Rezidence i její okolí je skvělé k zábavnému trávení volného času. A to nejlepší na tom je, že se bez auta dostanete prakticky kamkoliv a kdykoliv. To znamená do obchodních center, restaurací a také sportem – deset minut od domu se nachází oblíbené welness a fitness centrum Balance Club Brumlovka.

Zajímavost v Praze 4

Významnou historickou budovou Prahy 4 je okrouhlá Chodovská tvrz. Momentálně to je také důležité kulturní centrum. Tato památka ze 13. století je jednou z nejhezčích koncertních scén v Praze. Funguje ale také jako galerie umění. Zajímají vás-li muzea, jedno se nachází v Podolské vodárně. Zaměřené je na historii pražského vodárenství.

Za přírodou můžete vyrazit do Kunratického lesa. Na tomto místě se stala nechvalná historická událost České země. Po útoku husitů na Prahu zde totiž ranila krále Václava IV. mrtvice, jíž podlehl.

Zajímavá vás více o moderním bydlení za skvělých podmínek? Najděte více informací na https://www.rezidencehadovita.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *