Jak na výhodné pojištění domácnosti? Využijte online kalkulačky

Pojištění vlastního majetku patří k těm nejdůležitějším druhům pojištění, které běžně využíváme. Je třeba při sestavování parametrů pojištění zejména počítat s reálnými hrozbami, proti kterým se chcete pojistit. Nezapomínejte ani na to, že správná pojistka musí odrážet reálnou hodnotu vašeho majetku. Pokud tomu tak bude, tak se nestane, že v případě pojistné události dostanete málo peněz.

Správné parametry pojištění a cenová kalkulace

V úvodu jsme měli na mysli zejména pojištění nemovitostí jako takových, ať už domů nebo bytů. Důležité ale je nezapomínat také na samotnou domácnost, což si uvědomuje stále více lidí. Využít můžete třeba pojištění domácnosti od ERGO pojišťovny, které vám přináší řadu výhod.

h domov.cz ergo cz 01

Jako každé dobré pojištění již základní nabídka zahrnuje řadu rizik. Mezi ta nejběžnější rizika patří třeba:

  • Povodeň a záplav
  • Rozbití skla bez určené příčiny
  • Škody způsobené zvěří
  • Pojištění elektroniky

Je to ale samozřejmě celá řada dalších pojistných událostí, které mohou v domácnosti vzniknout. Vždy se zaměřte na to, co vám konkrétní pojišťovna nabízí v rámci pojistného produktu. Abyste si byli schopni rychle a správně nastavit vaše pojištění, lze využít online pojištění domácnosti, kde je vám dispozici kalkulačka. Ta vám je schopna dle vstupních parametrů vypočítat třeba cenu výsledného pojištění. Ta se odvíjí zejména od velikosti obytné plochy.

h domov.cz ergo cz 02

Nezapomínejte také na doplňkové služby

V rámci každého pojištění existuje celá řada doplňkových služeb. Ve většině případů dnes získáte asistenční službu, která bývá k dispozici zdarma a nonstop. Dokáže vám poskytnout první pomoc v nouzi. Některé pojišťovny nabízejí ale také náhradní ubytování, které se může při nenadálé životní situaci velmi hodit. Na doplňkové služby se proto nezapomeňte informovat u pojišťovny, kde si plánujete pojištění zřídit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *