Paletizační vidle vám značně zjednoduší práci

Zejména v terénu na stavbě se ukáže, jak skvělým nástrojem jsou univerzální palety. Dělníci už totiž nemusí přepravovat materiál na kolečkách nebo využívat lopatu smykového nakladače. Například dlažební kostky nebo obklady můžete na paletě přepravit až na místo stavby, což vám ušetří spoustu drahocenného času.

Jak pracují paletizační vidle?

Asi všichni jste někdy v životě viděli staveniště. Všichni se shodneme na tom, že se nejedná zrovna o přívětivé prostředí z hlediska náročnosti terénu. Obyčejný vysokozdvižný vozík by zde určitě zapadl, a proto se na stavbu nehodí. K přepravě palet je proto daleko lepší využít smykový nakladač a připojené paletizační vidle. Kombinace nulového poloměru otáčení, dobré průchodnosti terénem a vysoké nosnosti umožní tomuto stroji dopravu konkrétní palety na jakékoliv místo na stavbě.

Paletizační vidle 1000 mm UNC

Kolik nákup paletových vidlí stojí?

Paletové vidle se pochopitelně liší nejen svou konstrukcí, ale také cenou. Za ty nejzákladnější vidle zaplatíte částku přesahující 10 tisíc korun, avšak za takové náklady tento nástroj určitě stojí. Nosnost 2 tuny a metrová délka stavitelných vidlic se na stavbě stanou neocenitelným každodenním pomocníkem při přepravě palet. Za paletové vidle s rámem zaplatíte sice 15 tisíc korun, ovšem paleta se může opřít o mohutný zadní rám, díky čemuž je při přepravě v daleko větším bezpečí.

Proč si pořídit vidle s přidržovačem?

Vidle s přidržovačem sice na stavbě jako takové nevyužijete, ovšem nějaké uplatnění pro ně jistě najdete. Díky své jedinečné konstrukci a nosnosti se ale dají použít například při přípravě stavebních parcel, konkrétně v odklízení klestí a dřeva. Silný hydraulický píst totiž dokáže na vidlích udržet jakékoliv vhodné materiály, takže vám při přemisťování nespadnou. Vidle s přidržovačem můžete pochopitelně využít pouze pro přepravu tuhých materiálů, neboť jsou jednotlivé špice relativně daleko od sebe.

Jestliže přemýšlíte, jak usnadnit dopravu materiálu na stavbě, pak jsou paletizační vidle tou pravou investicí. Smykový nakladač s vidlemi totiž dopraví konkrétní paletu až na místo určení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *