Stylový nábytek na jednom místě

Acinterier, to je stylový kancelářský nábytek, zdravotnický nábytek a školní nábytek v moderním designu a za prvotřídní ceny. Společnost vznikla již v roce 2007 a od samého počátku se zaměřovala na výrobu a prodej nábytku. Během let se postupně vyvíjela, kapacita dílny se zvětšila, investice do vybavení stouply a my jsme tak mohli svým zákazníkům nabídnout pouze to nejlepší zboží. V sortimentu se nachází například rohové psací stoly, kancelářské stoly, zdravotnické skříně, kancelářské skříně, židle, křesla a jiné doplňky. Neváhejte a nakupujte u nás levně a bez rizika kvalitní produkty!

Léty ověřená tradice

Náš školní nábytek je pevný a má stavitelnou výšku. Je opatřen rovněž bezpečnostními prvky, jako jsou ABS hrany a široké úchytky. Školní nábytek je v optimistickém pestrobarevném designu. Zdravotnický nábytek do ordinací, pečovatelských ústavů a jiných zdravotnických zařízení je velmi moderní a poskytuje jak personálu, tak i samozřejmě pacientům dostatek pohodlí a potřebné zázemí. Kancelářský nábytek z naší dílny je vyroben převážně z materiálu kůže, umělá kůže a látka a má většinou výškově stavitelný opěrák s bederní opěrkou.

Bezpečnost a pohodlí

Svým zákazníkům se snažíme poskytnout kvalitní produkty za nízkou cenu, jež jim zajistí potřebný komfort a bezpečí. Při výrobě kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku dbáme na nejrůznější bezpečnostní prvky, které jsou důležité pro bezproblémové užívání všech našich výrobků. Mezi ně spadají třeba kancelářská křesla, kancelářské skříně, rohové psací stoly, školní židle, anebo zdravotnické skříně. Jestliže se chcete zeptat na cokoli ohledně objednávky a nákupu v našem obchodě, jsme vám plně k dispozici. Přejeme vám ničím nerušený nákup!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *