3D nástěnná samolepka – povedený dárek!

Znáte ten pocit, když vás znovu rodina pozvala na večeři a vy si uvědomíte, že postrádáte nápady na nevšední dárek pro děti? O pár dní později horečnatě prohledáváte v obchodech police s módními hračkami nebo elektronikou a snažíte se něco náhodně vybrat. Tentokrát pro vás obchod WallMuralia připravil nabídku, kterou nemůžete odmítnout – 3D samolepky na stěnu.

Nástěnné samolepky – moderní dekorace dětského pokoje

Nálepky si spojujeme především se sběratelstvím. Někteří z vás jste sbírali ty s podobiznami fotbalistů a vyměňovali si je s kamarády na dvorku. Zatímco dnes jsou často používány jako dekorace do dětského pokoje, kuchyně nebo obývacího pokoje. 3D samolepky na zeď jsou novátorským nápadem pro módní interiéry. Můžeme je odlepit a zase přilepit kamkoliv, aniž bychom se museli obávat, že při odlepování sloupneme také malbu ze zdi. Jsou voděodolné a trvanlivé a k jejich udržování v čistotě postačí hadřík navlhčený vodou.

wallmuralia wp

Malý detail, který poskytne interiéru jedinečný charakter

Často se ukazuje, že navzdory úsilí vloženému do proměny interiéru, tento stále postrádá výraz. Toto je právě ten okamžik, kdy stojí za zvážení malý, jedinečný detail, který vytěží z interiéru neopakovatelný charakter. Takovým detailem je právě samolepka – díra ve zdi s nepravidelnými hranami, které odhalují kámen, cihlu, pískovec nebo beton. Taková „díra“ ve zdi jistě ohromí většinu hostů a uchvátí členy domácnosti.

Tuto kombinaci budou také milovat příznivci stále více oblíbenějšího loftového stylu, a to i v malých interiérech. 3D polepy budou originální dekorací nejen do dětského pokoje, ale i obývacího pokoje nebo kuchyně, a to díky rozmanitosti motivů a barev. Protože materiál je samolepicí, trvá montáž pouze několik minut. Taková dekorace zdi bude dobrou volbou v malých místnostech, jako jsou koupelny, které se těžko vyzdobují kvůli vlhkosti vzduchu.

Pokud již máte dost nevhodných dárků a neradí stojíte v dlouhých frontách k pokladnám, pak tento návrh vám ušetří drahocenný čas a potěší vaše blízké.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *