Půjčovna dodávek se skvělými podmínkami

Pokud hledáte půjčovnu dodávek s výhodnými podmínkami, pak nemusíte pátrat dále. Půjčovna dodávek nabízí dodávky v perfektním technickém stavu za příznivé ceny. Firma sídlí na Praze 9, ale s ohledem na zmíněné podmínky je oblíbená v širokém okolí. K zákazníkům společnosti se řadí nejenom firmy nebo drobní živnostníci, ale též soukromé osoby. Část klientů dodávky využívá k vlastnímu podnikání, případně jako náhradu za porouchaný vůz, zatímco další volí dodávku k soukromým účelům. Soukromé cesty většinou vedou do nákupního centra, odkud si lidé potřebují odvézt větší kusy nábytku. Kromě toho se dodávky využívají za účelem stěhování.

Výhodné ceny díky pronájmu reklamní plochy

Vzhledem k možnosti a reálnému využívání pronájmu reklamní plochy na firemních vozidlech dokáže půjčovna nabídnout dodávky za nejnižší možnou cenu. Vozidla se půjčují každý den v týdnu od 8 do 21 hodin. To je však pouze běžná pracovní doba, avšak po domluvě je možno si dodávku zapůjčit v jakoukoliv noční i denní hodinu. Spokojenost klientů je na prvním místě, takže se telefony nikdy nevypínají.

Kvalitní výbava zaručena

Veškeré zapůjčované dodávky jsou v půjčovně dodávek ve vynikajícím technickém stavu, jemuž je věnována nejvyšší možná péče. Vozidla jsou také vybavena platnou dálniční známkou pro Českou republiku. V dnešní době už je naprostou samozřejmostí nonstop asistenční služba. Vozidla mají komfortní vybavení a je možno si vyžádat zdarma k vozu i stěhovací rudlík, transportní kurty či navigaci. Pro řízení dodávek z nabídky musíte disponovat řidičským průkazem skupiny B, což je klasické oprávnění, díky němuž můžete řídit běžný osobní vůz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *