regulator teploty

Regulátor teploty se postará o udržování teploty vody v radiátorech

Regulátor teploty patří mezi důležitý prvek, jehož úkolem je udržovat konstantní teplotu vody v radiátorech. Potřebujete-li tedy zajistit udržování teploty vody ve svých radiátorech, pak je pořízení regulátoru správnou volbou. Díky němu totiž dosáhnete optimální teploty v celém domě či bytě. Navíc se jedná o velice jednoduché a snadné řešení.

Co je regulátor teploty?

Regulátor teploty, jak již bylo uvedeno, je zařízení, které se stará o udržování optimální teploty vody. Jde o velice jednoduché zařízení, které zajišťuje komunikaci řídící jednotky a akčního členu. Regulátor teploty najdete například v nabídce společnosti Afriso, která je přední firmou v oblasti výroby inovativních ventilů a mnoha dalších zařízení. Regulátor ACT ProClick patří mezi inovativní typ regulátoru, který si můžete pořídit na e-shopu společnosti Afriso ve dvou vyhotoveních.

Hlavní výhody regulátoru teploty

Inovativní regulátory teploty od společnosti Afriso mají řadu výhod, díky čemuž jsou mezi lidmi velice oblíbené. Mezi hlavní výhody patří zejména prvky pro ovládání. Regulátor teploty vody disponuje velkým ovládacím kolečkem, které umožňuje snadné a naprosto přesné manuální ovládání. Regulátor také disponuje barevným displejem a dalšími tlačítky, které umožňují přesné nastavení. Regulátory teploty lze navíc napojit na třícestný i čtyřcestný ventil.

Snadná a rychlá montáž

Instalace regulátoru teploty nevyžaduje žádné inženýrské znalosti. Naopak instalace je velice snadná, takže ji zvládne v podstatě kdokoliv. Navíc nezabere ani příliš mnoho času. V rámci montáže stačí pouze odstranit kolečko ze směšovacího ventilu a na něj zasunout regulátor konstantní teploty. Tím končí celá práce. Díky oboustranné stupnici lze navíc instalaci ventilu provést v různých polohách. Pokud probíhá instalace regulátoru na ventil ARV ProClick, tak ani nebudete potřebovat žádné nářadí. Regulátor teploty lze však instalovat i na ostatní ventily, u kterých však může být nářadí potřeba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.