tepelna izolace

Izolace pod anhydritovou podlahu je důležitá

Realizace anhydritové podlahy má bezpochyby spoustu kladů. Když vylévání takové podlahy svěříte odborníkům, domůžete se zajímavé ceny, minimálního nepořádku na staveništi, a hlavně skvělých vlastností anhydritu. Jmenovat lze například tepelnou vodivost, minimální smršťování, samonivelaci a další. Podceňovat však nesmíte ještě jednu důležitou věc.

Zvolte správný typ izolace

Ano, jak asi dobře tušíte, je to izolace. Ta by měla být pod každým podlahovým materiálem, ať už to bude anhydrit nebo cokoliv dalšího. Anhydrit je polovinou úspěchu, tu druhou pak představuje izolace. Vědět byste měli, že existuje hned několik typů izolací souvisejících s podlahami a nemovitostmi jako takovými.

  • Hydroizolace
  • Tepelná izolace
  • Kročejová izolace

Hydroizolace je pomyslným odrazovým můstkem. Ta totiž zabraňuje pronikání vlhkosti do podlahy. Teprve pak přichází na přetřes tepelná izolace. S pomocí ní docílíte snížení tepelných ztrát od podlahy. Hodně velkou roli sehrává při využívání podlahového vytápění. Nepodceňujte ji proto stejně, jako její samotnou výšku.

Nakonec vám může přijít vhod i kročejová izolace. Tu pravděpodobně nebudete používat v přízemí, ale ve vyšších patrech. Skvělým způsobem totiž tlumí kročejový hluk. Její aplikování samozřejmě není podmínkou, a i do patra tak může přijít tepelná izolace. Záleží na charakteru stavby a jejím využívání.

Anhydritové podlahy a izolace na klíč

Pakliže výše uvedenému příliš nerozumíte, nesnažte se tvořit něco svépomocí, což platí i pro pokládku parket. Raději se spolehněte na ty, kdo svému oboru dokonale rozumí. Navštívit můžete například internetový portál anhydrit-podlahy.cz, kde se dozvíte více, a kromě jiného získáte i cenovou nabídku a případnou realizaci. Tak neváhejte a investujte do kvalitní podlahy, která vám vydrží spoustu dlouhých let. Jednoduše se to vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.