zahradni nabytek

Vintage styl najde uplatnění i na zahradě. Jak na něj?

Pokud si myslíte, že vintage styl je vhodný pouze do interiérů, mýlíte se. Tento styl lze použít i na zahradě a může vypadat stejně úžasně. Použití vintage kousků na zahradě jí totiž může dodat jedinečný a osobní nádech, který na žádné jiné zahradě nenajdete.

Jak můžete vintage styl využít ve své zahradě?

Jedním ze způsobů je začlenění vintage zahradního nábytku. Může to být cokoli od starého zahradního stolu a židlí až po starožitnou lavičku. Můžete dokonce použít starý rám dveří nebo okna, jejichž součástí bude mříž pro popínavé rostliny. Dalším způsobem, jak dodat zahradě vintage nádech, je použití historických nádob. Může to být cokoli od starobylých misek až po kovové kbelíky nebo dokonce i starý trakař. A nezapomeňte na všechny další drobné vintage detaily, které mohou vaší zahradě dodat skutečnou jedinečnost. Mezi ně může patřit například staré kolo od vozu nebo dokonce starožitná ptačí budka.

Co všechno lze uplatnit v zahradě ve vintage stylu?

Vintage styl je zosobněním všeho, co je staré, klasické či historické, ale zároveň krásné a oku lahodící. Využít tak můžete například staré kufry, žebříky, poličky a podobně. Skvěle může vypadat například i staré jízdní kolo natřené na bílo a doplněné o květináče s bohatě kvetoucími zelenými kráskami. K vytvoření nádherného zahradního altánu můžete použít také starý rám dveří nebo okna. Nevyhazujte ani staré plechové konve. Ty můžete natřít vhodnou barvou a využít můžete jako květináč, anebo třeba směrovku vyznačující vystup do zahrady. A vůbec nevadí, že jsou děravé. Výborně mohou posloužit i staré dřevěné židle, které již léta trůní na půdě a je vám líto je vyhodit.

Na vintage styl nepotřebujete spoustu peněz

Jak vidíte, existuje mnoho způsobů, jak na zahradě využít vintage styl. A nejlepší na tom je, že za to nemusíte utratit spoustu peněz. Stačí se porozhlédnout po svém domě a garáži a najít nějaké staré kousky, které byste mohli znovu použít na své zahradě. Možná budete překvapeni, jak snadné je dopřát své zahradě vintage vzhled. S trochou fantazie můžete vytvořit skutečně jedinečný prostor, který vám budou všichni přátelé a sousedi jistě závidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.