Vířivé vany od Canadian SPA International®

Až budete zvažovat koupi vířivé vany – vnitřní nebo venkovní vířivky, upřednostněte obchodní značku Canadian SPA International®. Může se pochlubit top technologiemi, nadčasovým designem, péčí o své zákazníky, showroomem a zastoupením v České republice. (Výhradním prodejcem a spolehlivým partnerem je společnost SPA Studio s. r. o.)

To nejlepší na trhu vířivých van a bazénů s protiproudem

Kvalitní zboží dělají vždy kvalitní materiály. V případě vířivek jsou to také kvalitní technologie. Vířivky a Swim Spa, které nabízí canadian-spa.cz, využívají řešení a komponenty pouze těch nejrenomovanějších dodavatelů. Každá vířivá vana se může pochlubit monolitickým skeletem Lucité® Acrylic s nejmodernější patentovanou povrchovou úpravou Microban®. Každá vnitřní i venkovní vířivka je vybavena špičkovou hlavní řídící jednotkou s ovládacím panelem od amerického výrobce Balboa Water Group. Můžete si být proto jisti, že nákupem luxusní vířivky za své peníze dostanete to nejlepší dostupné řešení, jaké vám vířivka může nabídnout.

Kvalitní servis a řada benefitů

Společnost Canadian SPA International® dbá o maximální spokojenost zákazníků, proto všichni zákazníci bez rozdílu mohou spoléhat na vstřícnost a špičkový zákaznický servis vířivých van. Těšit se mohou také z celé řady benefitů. Patří mezi ně například:

  • prodloužená záruka na hlavní komponenty;
  • skvělá dostupnost produktů;
  • rychlý servis vířivek, pokud je třeba.

Prožijte zimu ve vířivce

Těšíte se na to, že byste již letošní zimní večery mohli trávit ve své vlastní luxusní vířivce či královském produktu – bazénu s protiproudem Swim Spa? Navštivte pražskou vzorkovnu o ploše více než 200 metrů čtverečních a prohlédněte si modely včetně Swim Spa na vlastní oči. Nejprodávanější kombinace jsou určeny k okamžitému odběru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *