Domácí vířivé vany

Každý alespoň jednou v životě navštívil wellness centrum, kde se oddával příjemné koupeli ve vířivé vaně. Relaxační vodní procedura, jež je spojena s určitými náklady. I proto si tyto návštěvy nemůže v pravidelných intervalech dovolit kdokoliv. Proč však tento problém nevyřešit daleko efektivnějším a dlouhodobě uspokojivým způsobem?

Jsou to domácí vířivky, které si lze umístit do interiéru či exteriéry. Moderní zařízení přinášející téměř stejný luxus, jako v objektech zmíněného typu, jen za podstatně rozumnější pořizovací cenu.

Nafukovací vířivé vany

mobilni virivkaJak asi každý správně tuší, nepůjde o naprostou klasiku, jejíž nákupní cena se pohybuje v desítkách tisíc korun. Domácí vířivá vana může být i nafukovací. Ano, určitá alternativa k běžnému bazénu. Ta má však podobu vířivky a disponuje dostatečným množstvím trysek.

Vířivý bazén je zhotoven z odolného materiálu, jenž vám zároveň poskytne maximální komfort. To je ale teprve začátek příjemných zážitků.

  • Pevná a stabilní konstrukce
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Systém čištění vody
  • Až několik desítek trysek poskytujících dokonalou masáž těla

A cena? Ta započíná na hranici 10 000 Kč a stoupá výše podle toho, pro kolik osob má být domácí vířivka určena a jaký nadstandard si chcete dopřávat.

Multifunkční relaxační zařízení

Tyto produkty jsou mnohdy označovány, jako mobilní vířivky. Vliv na to má velice jednoduchá montáž. Vířivý bazén nafouknete stejně rychle, jako jej můžete vypustit a přenést na jiné místo. V letním období to bývá venkovní terasa, která doslova vybízí k relaxaci a romantickému vodnímu masírování.

Vnitřek vířivky ochráníte za pomoci praktického krytu, jenž vám neodnese ani silný vítr.

Pakliže doma již máte domácí bazén a saunu, chybí už jen jediné, a tím je kvalitní nafukovací vířivka pro několik osob.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Serge Bertasius Photography).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.