Popřemýšlejte o automatu na vodu

Automaty na vodu mají velmi praktické využití. Myslíte si, že kohoutková voda postačí? Pojďme se na tuto problematiku podívat blíže. Začněme u zdroje. Kohoutková voda jej má z povrchových vod. Ty obsahují nejenom vodu ale také bakterie, nečistoty a někdy i toxické látky. Právě proto procházejí procesem v úpravnách vod. Přidává se do ní také chlor. Voda z kohoutku je pak samozřejmě perfektně pitná. Nicméně nemá nic z přidané hodnoty, kterou se může chlubit voda pramenitá.

Existují dva druhy automatů. Mimo barelovou vodu existují také s přípojem na vodovodní řad. To je ovšem metoda vhodná zejména pro větší firmy a průmyslové objekty nebo školy. Zkrátka místa s vysokou koncentrací osob. V těchto automatech je důležité použít filtry na vodu. Do domácností a také kanceláře je proto automat na barely volbou číslo jedna.

Proč právě barely?

Automaty na vodu jsou přizpůsobeny barelu s objemem 18,9 litrů. Jedná se o velký zdroj kvalitní pramenité vody na dlouhou dobu. Dále je tu ekologie.  Klasické PET lahve (2l, 1,5l, 0,75l…) jsou velkou částí celkového problému. Tou je samozřejmě celosvětová redukce plastu. Velký počet vyhozených PET lahví je pro životní prostředí velkou zátěží. Právě 18,9 litrový barel je možné vždy vrátit. Po dezinfekci je pak navrácen do oběhu.

Další funkce

Co patří mezi další funkce? Kromě kompresorového chlazení se dá voda instantně ohřát. Můžete si proto velmi rychle dopřát teplé nápoje jako kávu nebo čaj. Kvůli bezpečnosti tu je nainstalovaná i dětská pojistka.

Pro více informací o automatech na vodu přejděte na https://www.crystalis.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *