h domov.cz byty u parku cz 01

Chcete bydlet v Praze, ale v blízkosti zeleně? Na své si přijdete v nové rezidenční čtvrti

Jakmile uvidíte novou pražskou rezidenční čtvrť, okamžitě se zamilujete. Moderní architektura bytových domů totiž dokonale souzní s moderním provedením a vybavením samotných bytů. Kromě toho je zde nádherné okolí, které doslova hýří zelení. Hovoříme o lokalitě Byty u parku, kterou najdete na Praze 3. Pojďme se blíže podívat na to, co vše vám tato lokalita může nabídnout.

Bytové domy v souladu s okolím

Na první pohled vás zaujme velmi podařené propojení bytových domů s okolím, kdy celkem 11 bytových domů nepřesahuje výšku 6 podlaží. Díky tomu krásně splynou s krajinou a neruší její ráz.

Rezidenční projekt Byty u parku navíc nabízí nejrůznější dispozice bytů, a to od těch nejmenších o výměře 30 m2, po největší byty, které mohou mít i 5 pokojů. Zároveň můžete využívat propojení s venkovním prostorem, které je tady realizováno díky:

  • Terasám
  • Balkónům a lodžiím

Tyto architektonické prvky zároveň zajišťují prostor pro dokonalou relaxaci, kdy nemusíte být zavřeni pouze v bytě. Prvek propojení s přírodou je zde velmi intenzivní. Byty na prodej Praha 3 také v interiéru nabízejí moderní řešení. Interiér je navržen tak, aby dokázal pojmout co nejvíce světla. To je velmi dobrá prevence nejrůznějším depresím a je to vítaným prvkem moderní architektury.

Sportovní aktivity i nákupy

Již v úvodu jsme vás nalákali na opravdu pěkné okolí, které vás tady čeká. Je to jednak přilehlý park Židovské pece, který je naprosto skvělým místem pro nejrůznější sportovní aktivity, ale také pro relaxaci. Můžete si zajít zaběhat, ale také se třeba projet na kole. Pro aktivní životní styl je zde možností opravdu spousta.

h domov.cz byty u parku cz 02

Pokud budete chtít vyrazit do města, máte to kousek do centra, přičemž mnoho z vás se jistě často vydá do blízkých Vinohrad, které nabízejí další možnosti pro příjemné posezení s přáteli nebo pro nakupování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.