DOKUMENTACE scaled 1

Geodetické práce i pro atypická řešení

Máte představu o tom, co vše zahrnuje geodetický obor a zda i vy byste někdy mohli potřebovat některou z geodetických služeb? Bez geodetů se neobejdete při výstavbě, rekonstrukci nebo zápisu do katastru nemovitostí. Jednou ze specializovaných firem v oboru geodézie je společnost VISIONPLAN-3D. Svoje služby poskytuje veřejnosti i podnikatelům, jako jsou projekční kanceláře a stavební firmy.

Společnost VISIONPLAN-3D provádí celou řadu geodetických činností napříč celým oborem. Je to například polohopisné a výškopisné zaměření jako základ pro vypracování projektu, vytyčení pozemku nebo stavby, také zpracování geometrických plánů potřebných pro zápis do katastru. VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií jako je laserové skenování, 360° kamery, přístroje pro přesná měření. Vytváří 3D modely, digitální modely i virtuální prohlídky.

Pro firmu VISIONPLAN-3D je na prvním místě kvalitně a rychle odvedená práce, můžete se na ni plně spolehnout. Za sebou má již stovky realizovaných zakázek a poradí si i s atypickým řešením. Prohlédněte si ukázky jejích realizací na webových stránkách firmy. VISIONPLAN-3D vám také nabízí úvodní nezávaznou konzultaci zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *