prepravka na psy

Jak zajistit, aby se váš pes cítil dobře doma i na cestách? Řešením je pokojová klec

Když se řekne klec pro psa, někteří z nás si představí psa zavřeného v kleci se smutným výrazem v očích, jež prostrkává tlapky skrz mříže a snaží se dostat ven. V případě pokojové klece pro psy je ale situace úplně jiná. Rozhodně se nejedná o prostředek pro mučení zvířat, má zajistit spíše jejich bezpečí, ale také pohodlí.

Pokojová klec je ideální pro psy malých plemen

Potřebujete psa udržet na jednom místě, aby vám v době vaší nepřítomnosti nezdemoloval byt? Anebo byste mu naopak raději vytvořili bezpečné útočiště, do něhož se za ním nedostanou nenechavé prstíky vašich potomků, kteří mu zkoušejí citlivost různých částí těla? Ať již potřebujete svého psa od okolí oddělit z jakéhokoliv důvodu, poslouží vám k tomu spolehlivě praktická pokojová klec. Aby se v ní vašemu psovi líbilo, vybavte mu jí oblíbenými věcmi, které zná. Rozhodně mu do ní dejte jeho deku, kterou miluje, hračku, s níž si rád hraje či misku s krmivem a vodou. Zapomenout byste neměli ani na drobný psí pamlsek, za kterým se rád na své místo bude vracet.

Podle čeho vybírat pokojovou klec pro psy?

Velikost klece by měla být dostatečná pro to, aby se v ní pejsek cítil pohodlně. Měl by se v ní postavit, pohodlně si lehnout, ale i se trochu pohybovat. Počítejte tedy vždy s dostatečnou rezervou klece ve srovnání s velikostí psa. Rozměry klece byste měli také zvážit při volbě jejího umístění. To může být jak uvnitř vašeho bytu či domu, tak ve venkovním prostoru. Záleží čistě na vašem uvážení a potřebách. Vždy ale myslete na to, že venku je potřeba klec umístit tak, aby měl pes možnost se v případě nepříznivého počasí schovat na bezpečné místo. Pokojová klec je bezpečná nejen pro ubytování vašeho psa, bez obav z ní můžete vytvořit také útočiště pro vaše další drobná zvířata, jako například kočku anebo morče.

Pokojová klec jako přepravka

Klec pro psa je vhodná také pro cestování autem. Nechcete-li investovat do speciální přepravky pro psy do auta, jednoduše sbalte vaši pozinkovanou klec, na kterou je pes již zvyklý, a přemístěte ji do auta. K pohodlné manipulaci poslouží praktické skládací držadlo. Jelikož je dno klece tvořeno celokovovou plochou, která se snadno udržuje, budete mít jistotu, že vaše auto nedojde při přepravě újmy a případné nečistoty z bedny jednoduše omyjete vlhkým hadříkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *