geopas 3

Katastr nemovitostí v novodobém podání

Každý z nás čas od času potřebuje vyhledat parcelu nebo zjistit, kdo vlastní sousední parcely daného pozemku či objektu. První, co vás asi napadne bude klasické nahlížení do katastru, které vám tyto informace poskytne. Jenže, co když potřebujete více údajů sloužících pro navazující činnosti? Pak zapomeňte na klasický katastr nemovitostí a vydejte se cestou novodobé alternativy.

Poznejte projekt GeoPas.cz

Nyní vás trochu podrobněji seznámíme s takovým vylepšením katastru nemovitostí. To přináší internetový projekt GeoPas.cz, který cílí nejenom na parcely, ale i adresy, katastry, obce, okresy a kraje. Přináší vám přehledné vyhledávání s řadou informací navíc. A právě tyto údaje pro vás mohou být klíčové.

S pomocí projektu GeoPas.cz se můžete zaměřit třeba na Loučeň katastrální území a mnohá další. Omezovat se nemusíte v rámci celé České republiky. A co jiného vám oproti katastru nemovitostí přináší tento unikátní projekt?

  • Občanská vybavenost
  • Životní prostředí
  • BPEJ/LPIS
  • Voda
  • Geologie

A to je jen malý začátek toho, co můžete nalézt na jednom jediném místě. K dispozici budete mít také přehlednou katastrální mapu s jednotlivými vrstvami.

Nahlížení do katastru tak trochu jinak

Podlehněte tomuto novodobému katastru nemovitostí, který sice neplní jeho agendu, přinese vám však hromadu přidružených informací. Každá parcela nebo pozemek samozřejmě odkazuje na klasické nahlížení do KN a informace z RÚIAN. To znamená, že budete pracovat pouze s aktuálními daty, jen v lepším kabátku. Přehlednost, jednoduchost a snadná dostupnost jsou tím, čím vás projekt GeoPas.cz bezpochyby osloví. Předkládaná data mají široké možnosti využití, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Okuste praktické rozšíření katastru nemovitostí, ať už hledáte cokoliv. Projekt GeoPas.cz vás osloví jako celek, kde objevíte vše, co hledáte, a ještě mnohé navíc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.