Jed na krysy vás zbaví jejich obtížné přítomnosti

Co to stále slyšíte? Jemné škrábání a hryzání vás nenechává na pochybách, že prostor, v němž se pohybujete, navštívil nezvaný host. A když po sobě zanechá nepříjemný trus, budete mít jistotu, s kým máte tu čest. Zbavit se hlodavců bývá během na dlouhou trať. Není to záležitost několika hodin, ale spíše dnů. Co proti nim pomáhá?

V současné době se k likvidaci nežádoucích hlodavců v domácnostech, potravinářských provozech nebo skladech používá hlavně jed na krysy. Jedná se o měkkou nástrahu na bázi antikoagulantu, kterou krysy pozřou. Během 3 až 10 hodin hynou. Jed je nutné používat tak dlouho, dokud není vyhubena poslední krysa. Vzhledem k tomu, že se jedná o zdraví škodlivou látku, je třeba s ním pracovat opatrně. Jestliže dojde k zasažení očí, je nutné je vymývat pod proudem čisté vody minimálně 15 minut. Když potíže přetrvávají, určitě je na místě návštěva lékaře.

Ratimor měkká nástraha 150g Jed na potkany a myši s brodifakem

Účinný jed na myši

Měkké nástrahy se obvykle vkládají do deratizačních staniček. Je to i z důvodu ochrany domácích mazlíčků, aby omylem jed na myši nepozřeli místo hlodavce sami. Ale jaké množství nástrahy použít? Většinou je to dáno množstvím myší v kolonii a také velikostí prostoru, v němž se pohybují. Když je nástraha poškozena, je nutné je vyměnit za novou.

Jed na potkany: Jednoduché řešení jejich přemnožení

Potkani jsou velice dobří plavci, dokážou zdolat i vysoké překážky a díky výbornému čichu jsou schopni vypátrat potravu i dobře schovanou. Proto není divu, že se občas vyskytnou i tam, kde by být správně neměli. Bohužel pak je třeba se jich účinně zbavit, protože jsou nositeli infekčních chorob přenosných i na člověka. Jed na potkany se jeví jako vhodné řešení tohoto problému. Nejčastěji se doporučují měkké nástrahy, které jsou velice účinné.

Zlikvidujte nepříjemné hlodavce jednou provždy pomocí jedu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *