gallery img 1616427785 pa781

Jaké reklamní předměty opravdu fungují?

Jestliže se pravidelně účastníte veletrhů a dalších propagačních akcí, které mají rozšířit povědomí o vaší firmě či podnikání, jistě si kladete otázku, jak vlastně celou propagaci pojmout a co nejlépe funguje. Vyzkoušeli jste již reklamní kalendáře, propisky i žetony do nákupního koše a kromě utracených peněz vám to nic jiného nepřineslo? Je načase se podívat, kterým směrem se ubírá moderní reklamní průmysl a nechat si od něj přifouknout vítr i do svých plachet.

Reklamní placky jsou v kurzu

Reklamní celuloidové placky se spínacím špendlíkem známé také pod názvem buttony se vyrábějí již více než 100 let. Přestože šlo zpočátku o látkou potažená kolečka, která na první pohled připomínala spíše knoflíky, jejich obliba rostla a s objevem celuloidu se z nich staly unikátní doplňky, které sloužily k reklamě i jiným účelům. A v této podobě přetrvaly placky se spínacím špendlíkem dodnes. Použít pro reklamu je můžete v jejich původní podobě anebo si z kousku plechu a celuloidu nechat vyrobit třeba magnet na lednici či otvírák. Mimochodem i tyto předměty se stále více prosazují v reklamě. Snad proto, že jde o věci běžné denní potřeby, které mají zákazníci neustále na očích a tedy dosah reklamy je nedozírný.

Znásobte dopad vaší reklamy

Reklamní placky mají dopad opravdu veliký. Propagovat vaši firmu s nimi můžete hned několika způsoby. Samotné podarování konkrétnímu zákazníkovi způsobí, že si všimne toho, kdo jste a co děláte. Poté ale bude pravděpodobně placku nosit na svém oblečení, magnet připevní na ledničku v domácnosti, kam mu budou chodit návštěvy, anebo otvírák bude používat na veřejnosti. Své udělají i placky na batoh. Tam všude se dostane vaše logo před zraky desítek dalších lidí a díky tomu jeden reklamní předmět dokáže zaujmout široké spektrum lidí, mezi nimiž se určitě najde někdo, kdo bude mít zájem o vaše služby.

Jednodušší už to být nemůže

Dalším argumentem vstupujícím do diskuze o tom, zda použít placky jako reklamní předmět, je jejich výroba. Výroba placek je totiž tak jednoduchá, že je můžete mít doma již do několika dnů od doby, kdy zfinalizujete svůj návrh a odešlete objednávku. Díky tomu je budete mít k dispozici včas, i pokud je budete objednávat na poslední chvíli třeba před veletrhem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.