pikwizard d3542ca3287d394b4c0134ea1defea95 scaled

Čističky odpadních vod mají svého krále

Pokud jste v posledních několika letech řešili čistírnu odpadních vod nebo si přinejmenším hledali informace o tom, jak takový proces realizace ČOV vypadá a z čeho se skládá, tak jste s největší pravděpodobností již narazili na webové stránky plzeňské společnosti ZAKRA. Ta se zabývá projektováním ČOV ale i retenčních nádrží, přípojek, domácích studen a dalších vodohospodářských projektů. Kromě toho, že je jejich blog prakticky jediným takto hluboce informativním zdrojem na internetu, je ZAKRA také velice specifická firma z toho důvodu, že jako jediná v naší zemi nabízí klientovi praktický fullservis.

V rámci služeb od ZAKRY totiž klient nezíská pouze projektovou dokumentaci. Obdrží také všechny ostatní odborné posudky (např. hydrogeologický) a zajištěno mu bude i povolení úřadů. V případě zájmu je ZAKRA také schopna zařízení nainstalovat a zrealizovat.

Není tedy snad žádné překvapení, že se ZAKRA dostala do vůdčí pozice na českém trhu, neboť žádná konkurence služby podobného rozsahu nenabízí. Je jen další výhodou, že zákazník může na počátku zažádat o bezplatnou a nezávaznou konzultaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.