Objednejte si čištění koberců společně se sousedem a ušetřete náklady za cestovné

Máte ve svém bytě jediný koberec a ten se nachází pod jídelním stolem. Kdysi býval krásný v kávové barvě, ale za těch několik let používání je pořádně zničený. Nejraději byste jej vyměnili, ale máte k němu určitý citový vztah, protože jste si jej dovezli z první dovolené u moře a k vašemu nábytku se náramně hodí. Již několikrát jste uvažovali o tom, že jej necháte vyčistit, ale pokaždé vše ztroskotalo na poměrně vysoké ceně. Vždyť náklady na dopravu byly vždy téměř stejně vysoké jako náklady za vyčištění koberce. Navíc se firmě, která čištění prováděla, zdála být taková zakázka malá a ještě přemlouvali, jestli by bylo možné vyčistit alespoň sedací soupravu, křeslo nebo několik polstrovaných židlí.

cisteni-kobercu

Solidní firma přijme i tuto objednávku a vyúčtuje si pouze jedny náklady za cestovné

Takové přemlouvání zákazníci nemají vůbec rádi. Když už si objednají službu, tak nechtějí slyšet nic o tom, že by se cena dále navyšovala. Pokud byste ale chtěli mít koberec kvalitně vyčištěný, objednejte si čištění od společnosti Čištění koberců Praha, je-li váš byt či dům v Praze nebo v jejím blízkém okolí. Nebo si můžete čištění objednat u společnosti Čištění koberců Brno, jestliže bydlíte v Plzni a jejím okolí. Váš zašlý koberec dokáže některá z těchto společností vyčistit opravdu dokonale pomocí mokrého hloubkového čištění. Ovšem pravdou je, že si společnosti stanovily určitou minimální cenu, při které bude čištění proveditelné. A váš koberec do ní bohužel nespadá.

Ale nezoufejte, o vysoce kvalitní čištění nepřijdete. Můžete se totiž dohodnout s některým ze sousedů, zda by nechtěl také něco pořádně vyčistit. A nemusí to být pouze koberec. Může jít o sedací soupravu, křeslo, kancelářskou židli, taburet, polstrované židle nebo také matrace. Pracovník společnosti Čištění koberců Praha nebo Brno přijede na jedno místo, provede čištění ve dvou domácnostech a vy se společně se sousedem můžete podělit o náklady na dopravu, které si společnost vyúčtuje. To je celkem rozumné řešení a jak se říká, vlk se nažere a koza zůstane celá. Pokud byste se chtěli o mokrém hloubkovém čištění dozvědět víc, navštivte internetové stránky společností Čištění koberců Praha nebo Brno. Jsou přehledně uspořádané a hned na nich najdete to, co byste potřebovali vědět. Všem klientům je k dispozici i základní ceník, ale přesnou cenu za čištění vám sdělí pouze pracovníci společnosti Čištění koberců Praha nebo Brno. Důležité kontakty jsou také uvedeny na internetových stránkách společností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *