Barové pulty do obývacího pokoje, nebo pohodlnou postel pro děti, vše vyrábíme na míru

Když se procházíte po výkladních skříních sektorového nábytku, možná nenacházíte nic, co by vyhovovalo vašim představám. Malé děti milují barevný nábytek a jejich rodiče oproti tomu vyhledávají něco jiného – praktičnost a vše pro dětské bezpečí. Dětské pokoje naši truhláři standardně vybavují vlastnoručně vyrobeným nábytkem, tomu však předchází individuální konzultace. Na nich s klienty probíráme jednotlivé požadavky a na přání přikládáme i vlastní názor, jaký materiál je vhodný v kombinaci s čím a jak vše dobře sladit, aby dětské pokoje působily designově sladěné. Poté se může náš tým pustit do práce, aby dětské pokoje byly zrekonstruovány dobře a podle představ zákazníků.

Dětské pokoje

Vybavení pro dětské pokoje je důležité skutečně dobře promyslet. Již zmíněná praktičnost a bezpečnost jsou vlastnosti, které se staví na první místo v žebříčku důležitosti. Nábytek by měl být také dobře omyvatelný. Pokud máte doma děti ve školním věku, zcela jistě budou potřebovat také pevný a bytelný stůl. Prostor pro dětské pokoje by měl mít také vyhrazenou část, kde si děti mohou hrát a úložnou skříň na vše potřebné.

Váš obývací pokoj je nejspíš příjemnou odpočívárnou po náročném pracovním dni. Některé domácnosti si nechávají zhotovovat vlastní barový pult – jedná se o designový domácí bar, který působí stylově a zároveň je i praktickým úložným prostorem. V případě, že byste si rádi umístili do svého obývacího pokoje, či na jakékoliv jiné místo v bytě barový pult, z naší strany nutno podotknout, že veškeré návrhy, doprava i zaměření je u nás zdarma. Výrobky mají záruku trvající třicet šest měsíců a je možný i jejich pozáruční servis, to máme taktéž na starosti.

Barový pult

Barový pult najdete nejenom jako designovou ozdobu domácností, ale také v hotelech a restauracích. Při vchodu do takových prostor je barový pult obvykle jednou z prvních věcí, která člověka zaujme. Proto si na kvalitě výroby a také vzhledu dáváme velmi záležet, aby barové pulty působily reprezentativně a vzhledově pěkně.

Vyrábíme na míru veškerý nábytek pro zařízení bytu a používáme k tomu široké spektrum materiálů, například masivní dřeviny tuzemského i exotického původu. Důležitá je vždy kvalita a bytelnost vyrobeného nábytku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *