Anhydritové podlahy snadno a rychle

Anhydritové podlahy nejsou už dávno něčím exotickým a cenově nedostupným. Dnes jde v podstatě o jednu z nejpoužívanějších podlah, které se pyšní vynikajícími vlastnostmi a jsou naprosto ideální volbou při budoucím užití s podlahovým vytápěním.

Novodobé anhydritové podlahy se honosí řadou výhod, s nimiž bezkonkurenčně předčí jakékoliv jiné řešení. Ve finále si stačí důkladně propočítat náklady na podlahy v nové nemovitosti a zjistíte, že právě anhydrit bude sázkou na jistotu.

Rychlá realizace bez nepořádku

Rozhodně zapomeňte na jakékoliv rozmíchávání směsí svépomocí. V současnosti existuje daleko efektivnější cesta, jíž představují speciální mixy. Ty přijedou k vám na stavbu a během krátkého okamžiku a bez vašeho přičinění máte tolik anhydritu, kolik potřebujete.

To ale není vše. Anhydritové podlahy disponují spoustou dalších výhod.

  • Nižší hmotnost díky menší tloušťce podlahy
  • Velice rychle pochozí, navíc s možností následného vysoušení již po 48 hodinách
  • Garantovaná vysoká pevnost v tahu
  • Bez nutnosti dilatačních spár u větších ploch

Bezespárové anhydritové podlahy jsou zkrátka v mnoha ohledech lepší, nežli jakákoliv zvlhčená vrstva betonu, s níž byste mimochodem měli podstatně více práce a stejně nedocílíte shodných vlastností.

anhydritove-podlahy

Objednejte si anhydritové podlahy levně

Vydejte se cestou bezpracného řešení, nízkých nákladů, snadno dosažitelného rovného podkladu a vysoké tepelné vodivosti. Ta je mimochodem vhodným impulsem pro realizaci podlahového vytápění, ať už jde o to teplovodní nebo elektrické.

Jestliže vyžadujete dlouhou životnost stavebního materiálu a nenáročnou přípravu stavby, jsou anhydritové podlahy tou správnou volbou. Výsledkem profesionální realizace za pomoci speciálního domíchávače bude dokonale připravený a zbroušený povrch, na nějž je možné aplikovat finální podlahovou krytinu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.