Chytré automatické kotle šetří vaše peníze i čas

Vytápění pevnými palivy si obvykle spojujeme s diskomfortem v podobě častých návštěv sklepa a neustálé manipulace s potřebným palivem. Stále oblíbenější automatické kotle nás však rychle vyvedou z omylu. Jsou efektivní, nenáročné na údržbu i obsluhu a navíc je lze pořídit za velmi výhodnou cenu v rámci Kotlíkových dotací – pokud víte, jak na to.

Orientovat se na rozvětveném trhu s otopnou technikou a hledat ty nejkvalitnější výrobky je mnohdy nemožné. Přitom právě Kotlíkové dotace, které kraje postupně vypisují v od března až do konce roku, jsou dobrým záchytným bodem. Stát totiž podporuje jen ty nejlepší z nejlepších, například automatický kotel na uhlí a pelety H824-AP s až 93% účinností.

Co všechno umí automatické kotle od OPOP?

Volba optimálního množství paliva, četnost přikládání přihlížející k venkovní teplotě, automatické hlídání teploty vytápěných prostor a a několik dnů volna; přesně to a ještě mnohem více vám mohou dát automatické kotle na tuhá paliva od OPOP. Velkoryse řešené zásobníky pojmou velké množství paliva, takže se i v sezóně kotel obejde 3-5 dní zcela bez vašeho zásahu. Poté stačí dřevěné pelety či uhlí opět doplnit, kotel odpopelnit a znovu se těšit z útulného tepla.

Věděli jste, že: běžné kotle na tuhá paliva svému majiteli ukrojí každou zimu až 120 hodin volného času? Díky kotli H824-AP a dalším automatickým modelům od OPOP můžete tento čas využít mnohem lépe.

Interaktivní ovládání kotle s nápovědou si za několik minut bez problémů osvojíte. Kotel navíc můžete řídit i přes pokojový termostat nebo na dálku přes internetový nebo GSM modul. Při odjezdu na dovolenou tak kotel jednoduše vypnete nebo necháte temperovat. Před návratem ho stačí dálkově zapnout a těšit na příjemně vyhřátý dům či byt. Mezi další oblíbené funkce patří i směšovací ventil nebo ovládání více čerpadel najednou.

V kotli lze topit těmito typy paliv:

  • hnědé uhlí ořech 2
  • dřevěné pelety o průměru6-8 mm

Automatický kotel na uhlí a pelety H824-AP velkou kotelnu nepotřebuje

Máte satelitní domek ale sklep či kotelnu aby v něm jeden pohledal, případně jsou tak malé, že dveřmi jen stěží projdete dovnitř? Ještě neházejte flintu do žita, levně a efektivně můžete vytápět i v takovém případě. Kompaktní půdorys kotle na uhlí a pelety H824-AP na ploše 0,9 m2 a variabilním umístěním zásobníku z pravé i levé strany ho přímo předurčuje k instalaci do malých prostor. A netrváte-li na topení peletami, najdete u OPOP dokonce ještě menší automatické kotle.

Automatický kotel na uhlí a pelety H824-AP je vybaven odolným retortovým hořákem s podávacím šnekem uloženým v úhlu vůči samotnému tělesu kotle. Toto řešení ocení uživatelé hned dvakrát:

  • násypka je posazena níže a palivo se do ní snadněji přidává
  • nedochází k jednostrannému ucpávání vzduchových kanálků, a tím i ke zhoršenému hoření uhlí

Ušetřete s odborníky

Společnost OPOP z Valašského Meziříčí na našem trhu působí už dlouhou řadu let. Zaměřuje se na otopnou techniku a neustále přichází s prozákaznicky orientovanými novinkami a inovacemi. Řada vzorových kotelen po celé ČR ukazuje nabízené produkty „naživo“ a v plné práci. Na vlastní oči se tedy můžete přesvědčit o jejich kvalitě a spolehlivosti.

Také byste se příští zimu rádi rozloučili s drahým topením elektřinou nebo plynem ale bojíte se vysoké investice? Už nemusíte! I letos budou za podpory Evropské unie vypisovány dotačním programy s názvem Kotlíkové dotace. Například u automatického kotle na uhlí a pelety H824-AP si můžete pořizovací cenu a náklady na instalaci nechat proplatit až do výše 75%. Papírování ani složité administrativy se bát nemusíte. V OPOP mají odborníky, kteří vám rádi se vším pomohou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *