Praktické stínění do domu

Sluneční paprsky jsou nabíjejícím prostředkem, který má rád bezpochyby každý. Pakliže jejich přítomnost nevyhledáváte a nemůžete se před nimi schovat ani ve svém bytě či domě, jsou rázem velkou nepříjemností.

Abyste se jich v plné míře zbavili, je třeba investovat do kvalitního stínění. To je pochopitelně aplikováno na okna, popřípadě jiné prosklené plochy. Vybírat si samozřejmě lze z přemíry nejrůznějších produktů, s nimiž vás alespoň částečně seznámíme.

Kvalitní stínící technika

Naprostým základem jsou závěsy. Ty však nepůsobí příliš elegantním dojmem a dnes je lidé volí spíše jako určitou dekoraci. Pak tedy nastupují na řadu horizontální a vertikální žaluzie. Ty nemusí být zhotoveny pouze ze speciálních a různobarevných lamel, ale také z přírodních materiálů. Zajímavé je například dřevo nebo bambus.

A jaké další řešení lze umístit do interiéru?

  • Textilní rolety – kreativní stínící prvek, který si vyberete z mnoha barevných a pestrých dekorů
  • Japonské zásuvné stěny – oblíbené hlavně u francouzských oken a větších prosklených ploch
  • Plisé – univerzální látková žaluzie, jíž lze vytahovat jak z horní, tak spodní části

stineni domu

Venkovní stínící prvky

Ne každý je příznivcem interiérových stínících doplňků. Pro takové zájemce jsou tu produkty určené ven. Typickým příkladem jsou venkovní žaluzie či rolety. Ty bývají ovládány prostřednictvím elektřiny na dálku. Kromě dostatečného stínu se vám u tohoto výrobku dostane i lepší hlukové izolace a bezpečnostního prvku v jednom balení.

Také venkovní žaluzie a rolety zakoupíte v rozmanitých barvách, jež budou korespondovat například se stylem fasády či jinými exteriérovými částmi.

Stínění rodinného domu, bytu či kanceláře lze z obyčejného standardu v podobě žaluzií povznést na daleko vyšší úroveň. Volte snadno regulovatelnou stínící techniku s dlouhou životností.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Carlos Porto).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *