Objednat sanitku si můžete sami

Nezáleží na tom, jestli máte převoz sanitkou doporučený lékařem a máte na něj tedy poukaz. V jakémkoli případě se můžete obrátit na sanitní službu Praha ProTrans. Zajistí pro vás převoz do i z nemocnic, ale také zavezou pacienta, který je hůře mobilní nebo potřebuje doprovod na nutné vyšetření, kontrolu či rehabilitaci. Pokud pečujete o své blízké, víte, jak je někdy obtížné uvolnit se z práce a odvážet je k doktorovi. Využijte proto sanitní služby.

Všechny sanitky ProTrans jsou plně vybavené a splňují všechny požadované normy. Bezpečnostní i hygienické. Zkušení zaměstnanci vás nejen odvezou, ale také doprovodí do konkrétního místa v nemocničním zařízení.

Dopravní sanitní službu ProTrans provozuje agentura domácí zdravotní péče ProCare Medical. Můžete tedy využít i jejich ostatní služby. Ať už máte zájem o domácí fyzioterapii, potřebujete doma odebrat krev, aplikovat injekce, převázat rány nebo zajistit vše pro domácí umělou plicní ventilaci. S důvěrou se na tuto agenturu obraťte. Mají v oblasti domácí zdravotní péče dlouholeté zkušenosti, jsou vám k dispozici 24hodin denně a jejich zaměstnanci jsou zkušení odborníci, na které se můžete spolehnout. Pokud to stav pacienta nevyžaduje, nemusí zůstávat v nemocničním zařízení. Využijte pro sebe nebo své blízké možnost domácí zdravotní péče, kdy stonáte v pohodlí domova, a přitom máte veškerou odbornou péči od zdravotníků. Samozřejmě je toto možné pouze, pokud to schválí ošetřující lékař. Pokud však domácí péči předepíše, máte ji plně hrazenou ze zdravotního pojištění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *