Koupelnové skříňky a zrcadla. Jak si s nimi zútulnit koupelnu

První kroky většiny z nás směřují každé ráno do koupelny. Pro naši mysl a pozitivní nastartování do nového dne je důležité, abychom se zde cítili dobře. Přinášíme vám proto několik tipů, jak si zařídit interiér pomocí koupelnových skříněk a zrcadel.

Správné umístění

Před tím, než si začnete vybírat koupelnové zrcadlo či skříňky, je důležité si rozmyslet, kde přesně budou koupelnové komponenty umístěny. Díky vhodnému umístění koupelnového osvětlení naproti vstupním dveřím do místnosti můžete využít zdroj přirozeného světla a vyhnout se tak dalším nákladům vynaložených na zdroje světla. Významným ukazatelem je samozřejmě také materiál, design a cena.

Chytrá zrcadla

Koupelnová zrcadla umí víc, než si myslíte. Nejen že vám každé ráno prozradí, kdo je na světě nejkrásnější, ale díky své schopnosti odrážet světlo dokáží i opticky zvětšit prostory menších koupelen. Věděli jste ale, že můžete při sprchování poslouchat rádio či si zpestřit koupání ve vaně oblíbenou relaxační hudbou z MP3 přehrávače? Chytrá zrcadla toho umí ještě více! Jediným pohledem na hodiny umístěné na zrcadlové ploše si můžete naplánovat, jak velkou úpravu obličeje si můžete dovolit, než vám pojede tramvaj do práce.

Kdo šetří…

… a moudře vyplní místo pod umyvadlem koupelnovou skříňkou, může si do ní schovat o pár nezbytností navíc. Nejen, že nám vytvoří prostor pro uložení věci, ale také působí esteticky a zakryjí nevzhledný vývod vodovodní baterie. Využít můžete moderního závěsného systému. Pokud jste vyznavači minimalistického stylu a čistých linií, zvolte jednoduché závěsné police. Na výběr máte nepřeberné množství materiálů od dřeva až po mramor.

Ať už sáhnete po moderních koupelnových komponentech nebo dáváte přednost klasice, při výběru myslete především na kvalitu materiálu a nadčasové provedení. Vyhnete se tak brzkým opravám i následným interiérovým změnám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *