tolu olubode PlBsJ5MybGc unsplash

Geodetické podklady pro stavbu

Pokud byste zvažovali, na koho se obrátit v případě vypracování některé z geodetických služeb, pak je vám k dispozici kancelář VISIONPLAN-3D. Specializuje se na široké spektrum geodetických prací, v oboru geodézie je špičkovou firmou. VISIONPLAN-3D provádí například zaměření pozemku, vytyčení stavby, zpracovává geometrické plány a podklady pro katastr nemovitostí. Pro projekční a stavební firmy řeší laserové skenování, vytváří 3D modely, dokumentace, fotogrammetrie. Pomocí 360° kamery umí vytvořit také virtuální prohlídky interiéru a exteriéru.

Společnost VISIONPLAN-3D má za sebou stovky realizovaných zakázek ze všech oborů geodézie. Podívejte se na ukázky referencí na webových stránkách firmy. Na VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout. Využijte také možnosti nezávazné konzultace zdarma, při které vám geodeti vyjasní vaše pochybnosti nebo další dotazy.

VISIONPLAN je sice plzeňská geodetická kancelář, ale za většími nebo náročnějšími zakázkami vyjíždí do celé republiky. Není tedy problém provést digitální modely nebo skenování i na Moravě či ve Slezsku. Záleží dle domluvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.