Bydlete stylově a moderně v Praze. Kulturní vyžití i klid v jedné lokalitě

Někdy můžeme mít pocit, že atraktivní městská lokalita a klidné bydlení nejde příliš dohromady. Přesto však existují místa, kde se tyto dva požadavky podařilo spojit. Příkladem je lokalita Na Vackově, kde máte přímo v hlavním městě dobrou dopravní dostupnost a veškerou občanskou vybavenost. Zároveň tady najdete v dosahu ruch velkoměsta a možnosti klidu, a to i díky moderní architektuře bytů. Zaujalo vás to?

Klidné prostředí a moderní dispozice bytů

Pojďme se nejprve podívat na zmíněné možnosti relaxace, které vám nabídne už přilehlý park Židovské pece. Velmi dobré k odpočinku a relaxaci jsou také sady Na Krejcárku. Oddych po náročném pracovním dni můžete najít rovněž na Parukářce, případně pokud jste vyznavači aktivního odpočinku, tak vám určitě udělá radost cyklostezka vedoucí skrz vrch Vítkov přes bývalý železniční tunel. Výkonnostní cyklistika a běh se dají provozovat také v parku na Balkáně. Byty v Praze na Žižkově jsou vystavěny v duchu moderní architektury, která je velmi členitá a nabízí mnoho balkónů a lodžií.

Díky tomu máte klid také v samotných bytech. Celý projekt zahrnuje:

  • 5 rezidenčních objektů
  • 342 bytů

Samotné rezidenční objekty najdete v ulici Malešická a zakoupit se dají byty o dispozicích od 1+kk po 5+kk. Samozřejmostí je možnost si v případě zájmu konkrétní byt rezervovat. Každý byt splňuje vysoké standardy, které očekáváte od moderního metropolitního bydlení.

Vhodné možnosti financování

Ačkoliv pořízení bytu je vždy velmi lákavé, dnešní ceny nejsou příznivé zdaleka tak, jak bychom si představovali. V takových případech se samozřejmě hodí možnost využít výhodného financování. Prodej bytů na Praze 3 je tak spojen s možností sjednat zvýhodněný hypoteční úvěr. Díky tomuto úvěru lze získat velmi nízké úrokové sazby, hypotéku vyřídíte bez poplatku a znalecký posudek bude vyhotoven na náklady banky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *