Atypické rozměry prostěradel

Prostěradla představují nedílnou součást našich ložnic. Ač si to možná ani neuvědomujeme, v posteli trávíme až třetinu života, a to hlavně při pravidelném spánku a odpočinku. Proto je nezbytné, volit ty správné výrobní materiály prostěradla. Další věcí, kterou byste si při nákupu měli pohlídat je velikost takového produktu, protože řada z vás jistě disponuje atypickou postelí na míru.

Pojďme se této tematice věnovat pěkně popořádku. Nejprve vám představíme dva populární materiály prostěradel.

  • Jersey
  • Froté

Jersey nadchne svou jemností

Pakliže jste doposud nepřišli do styku s tímto typem prostěradla, hned na úvod vás můžeme navnadit na hebkost, lehkost a eleganci. To dokazuje profesionální výroba prostěradla 140×200 cm a ostatních rozměrů. 100% bavlna vás okouzlí svou prodyšností a zároveň potěší výslednou jemností. Rozhodnete-li se prostěradlo Jersey prát, raději to provádějte do 40 °C.

Froté je sázkou na jistotu

Hřejivá froté prostěradla 120×200 cm jistě není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Užívat si budete snadné údržby, vysoké savosti a nadšení v zimních měsících, kdy vás použitý materiál dostatečně zahřeje. Praní je doporučeno při teplotách 40 °C – 60 °C.

Vhodná velikost a barva prostěradla

V průběhu článku jsme vám tak trochu nastínili, jaké atypické velikosti prostěradel můžete zakoupit. V tomto směru se rozhodně nemusíte omezovat svou postelí na míru. To ostatně dokazují i prostěradla 160 x 200 cm, kde si nemusíte s čímkoliv lámat hlavu.

Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude volba barvy. Ta by vám měla přinášet hlavně dostatek uklidnění, vyvolávat ve vás příjemné pocity a jednoduše dělat radost. Zapomínat nemusíte ani na dokonalé sladění s ostatními prvky ložnice či dané místnosti. Při výběru vhodného prostěradla si díky pestrým produktovým nabídkám přijde na své doopravdy každý náročný zákazník.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *